Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
Policajti přijedou k nehodě. Jeden z nich přistoupí k autu zapasovanému do stromu, koukne dovnitř a zavrtí hlavou: „To jsem blázen - tak kdo vlastně řídil, když jsou všichni mrtví?”
Hodnocení:
Přijdou manželé k rozvodovému soudu. On má 95 let a ona má 92 let. Na otázku „Proč se chcete rozvést?” on odpověděl: „Pro nepřekonatelný odpor.” „Proč jste se tedy nerozvedli dříve?” „Nechtěli jsme to kvůli dětem,” vysvětluje ona. „Kvůli dětem?” ptá se soudce. „My jsme, prosím, čekali až zemřou,” odpovídá on.
Hodnocení:
Ukrajinský celník slaví narozeniny a jeho kolegové se radí, co by mu mohli dát. Jeden navrhne: „Hele, co kdybychom mu koupili mercedes?” „Neblbni, mercedesa už má!” „Hele, a co vilku? To by měl radost, ne?” „Ale, prosím tě, vilku už taky má!” „Hele, kluci, a co kdybychom mu věnovali navíc jednu noční službu?” „Neblbni, to už je moc!”
Hodnocení:
„Proč jsi byl vlastně v base?” „Za to, že jsem jel příliš pomalu!” „Za to se snad nezavírá?” „No, ono to auto nebylo moje!”
Hodnocení:
Policisté zahnali podezřelého do kouta: „Nechtěl byste nám něco vysvětlit?” „Jo, milí zlatí, to jste měli dávat pozor na základní škole!”
Hodnocení:
Nejtěžší věc v životě policajta? Naučit se svoje jméno.
Hodnocení:
Chlapík jde do důchodu a za ušetřené peníze si chce koupit něco, po čem vždycky toužil - sportovní auto. Udělá to a hned vyrazí na dálnici, když se za ním náhle objeví policejní auto. Chlápek si pomyslí: „Mám Ferrari, ujedu mu jako nic!” Sešlápne pedál až k podlaze - 160, 180, 220 km/h, ale pak ho napadne, že se kvůli tomu přece nezabije a zastaví. Policajt dojde k němu a říká: „Už jsem slyšel...
Hodnocení:
Stojí policajt před kadibudkou a křičí na jejího dočasného obyvatele: „Zatýkám vás, občane. Vše, co z vás od teďka vyjde, může být použito proti vám!”
Hodnocení:
Přijde policajt do papírnictví: „Co si budete přát?” „Jeden čtverečkolinkovaný sešit.” Prodavačka udiveně odpoví: „Takový neexistuje. Buď si kupte čtverečkovaný, nebo linkovaný.” „Ne, já chci čtverečkolinkovaný...” Tak se tam hádají a za chvíli přijde do obchodu druhý policajt. Prodavačka mu, celá nešťastná, říká: „Vysvětlete, prosím, tady kolegovi, že neexistuje žádný...
Hodnocení:
Potkají se v oceánu tři žraloci a všem je strašně špatně od žaludku. První povídá: „Já jsem sežral ve Středozemním moři mladou Pařížanku a doteďka krkám Channel No. 5!” Druhý na to: „To nic není, já jsem sežral ruského admirála a doteďka zvracím samé medaile!” „To já jsem na tom nejhůř,” říká nakonec třetí. „Já jsem sežral na Baltu českého policajta a ten měl tak dutou hlavu, že...
Hodnocení:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo:

NÁLEPKY

Vtipy

Je Vám smutno nebo jste přišli pouze za účelem zasmát se? Nic není problém na stránce Vtipy.netfun.cz!