Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
„Paní, je to tady bezpečný podnájem? Jsem totiž zlatníkem a mám velice cenné šperky.” „Můžete být naprosto klidný. Můj manžel je už tři roky v base a ještě bude sedět jedenáct let!”
Hodnocení:
Jde pán po chodníku a vidí postaršího pána, jak stojí opřený u lampy a zvrací. Zastaví se u něj, poklepe mu na rameno a povídá: „Máte recht, co byste se s tím sral.”
Hodnocení:
Jde chlápek po ulici a vidí, že na sloupu veřejného osvětlení je přilepený nějaký lístek, a na něm stojí: „Volejte 736 625 729!” Chlápek si řekne, že to může být docela sranda a na uvedené číslo zavolá. Z mobilu se ozve: „Děkujeme za váš příspěvek v podobě 500 korun, které jste tímto telefonátem poukázali na účet naší organizace. Svědkové Jehovovi.”
Hodnocení:
Jak se jmenuje bezproblémový člověk? Nijak, protože neexistuje.
Hodnocení:
Na záchodech, kde je jen jeden toaleťák, vedle sebe sedí dva muži a ten méně šťastnější, který se nemá čím utřít, prosí souseda: „Pane, podejte mi, prosím, na chvíli taky ruličku.” Soused mu ji podsune pod zástěnou a ten druhý se rozčílí: „Dík, ale já chtěl ruličku i s toaleťákem!”
Hodnocení:
„Dobrý den, já jsem Prokop Tunel.” „To jste udělal kus práce, že jo.” „Ale ne, inženýr Prokop Tunel.” „Jo, aha, vy ne, ale inženýr prokopl tunel.”
Hodnocení:
„Kolik je hodin?” „Za pět minut.” „Za pět minut kolik?” „Nevím, mám jen velkou ručičku!”
Hodnocení:
Uklízečka na veřejných záchodcích přistihne Oldu, jak čurá vedle pisoárů. Rozmáchne se po něm koštětem: „Vy prase, proč nečuráte do pisoáru?!” „Je jich jen pět... a dneska je sobota!”
Hodnocení:
Pan Novák sedí v poklidu na záchodě, když se najednou otevřou dveře a v nich uklízečka: „Nenechejte se vyrušovat, pane, hned jsem pryč - jenom to tady vytřu!”
Hodnocení:
Pan Kalianko se ptá: „Vy se jmenujete Grvintrompritz?” „Ne, já jsem Novák.” „Omlouvám se, mně se ta dvě jména stále pletou!”
Hodnocení:
1 2 3 4 5 6 7 8
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo:

NÁLEPKY

Vtipy

Je Vám smutno nebo jste přišli pouze za účelem zasmát se? Nic není problém na stránce Vtipy.netfun.cz!