Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
„Pane doktore,” stýská si pacientka, „v dětství jsem měla nohy do x, dnes do o.” „A jaké byste chtěla mít?” zajímá se sukničkář doktor Blažej. „Nečitelné.”
Hodnocení:
Rozdíl mezi neurotikem a psychopatem? Neurotik ví, že dvě a dvě jsou čtyři a strašně mu to jde na nervy, kdežto psychopat je přesvědčený, že dvě a dvě je jedenáct a je mu to úplně fuk.
Hodnocení:
„Pane doktore, předepište mi ještě ty pilulky na hubnutí!” „Vždyť jsem vám jich včera předepsal stovku!” „No jo, ale když já už mám zase hlad!”
Hodnocení:
V lázních: „Po té nehodě mi museli amputovat končetinu...” „Prosím tě, ty z toho naděláš - vždyť to ani není poznat. Jakou končetinu ti vlastně amputovali?” „No právě, v tom je ta tragédie - ani horní, ani dolní... Přišel jsem o přirození!”
Hodnocení:
Jaký je rozdíl mezi psychiatrem a patologem? Chocholoušek má pacienty na hlavu a Slavíček na pitvu.
Hodnocení:
Blázen zahlédne v noci na obloze letadlo. „Podívej,” ukazuje kamarádovi, „ta hvězda na mě mrká!”
Hodnocení:
Stěžuje si pan Novák u sexuologa: „Už se mi málokdy postaví a tenhle víkend má manželka narozeniny. Chtěl bych jí udělat radost.” Doktor mu předepíše Viagru a objedná ho na kontrolu. Po týdnu se ptá: „Tak jak to dopadlo?” „Celkem dobře, pane doktore. Manželka menstruovala, nebylo co řešit.” „To jste si tu Viagru fakt nevyzkoušel? Vás nezajímalo, jak to funguje? To se ve vašem okolí nevyskytuje...
Hodnocení:
Blázni v léčebně si myslí, že jsou listí, tudíž si vyskočí na lustry. Přijde je zkontrolovat psychiatr. Vejde do prvního pokoje a zvolá: „Podzim!” Blázni spadnou. Vejde do druhého pokoje a zase: „Podzim!” Blázni se opět pustí lustrů. Ve třetím pokoji psychiatr znovu opakuje: „Podzim!” Nic. Blázni jako by neslyšeli. Psychiatr: „Podzim, blázni, je podzim!” Opět nic. Tu se ozve jeden z bláznů a...
Hodnocení:
„Pane doktore, každou noc se mi zdá hrozný sen. Jdu po ulici a vidím svou tchyni, jak vede na provázku krokodýla. A ještě teď se třesu strachy, když vidím ty žluté oči, zelenkavou kůži s puchýři a ohromná zubiska, co mě chtějí roztrhat!” Doktor zvolá: „To je strašné, vždyť i já jsem se vyděsil!” „Ale to ještě nic není, pane doktore, teď vám popíšu toho krokodýla!”
Hodnocení:
„Pane doktore, mně se v noci zdává, že jsem kůň,” stěžuje si pacient psychiatrovi. „Tím se nemusíte nijak znepokojovat, to je naprosto normální sen.” „No jo, ale když já mám pak vždycky ráno prázdný slamník.”
Hodnocení:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo:

NÁLEPKY

Vtipy

Je Vám smutno nebo jste přišli pouze za účelem zasmát se? Nic není problém na stránce Vtipy.netfun.cz!