Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
Washington, DC. - Prezident odměňuje vietnamské veterány. Za odměnu splní každému veteránovi jedno přání. Veterán Joe si přeje, aby mu změřili délku penisu od špičky až po konec varlat. Za každý centimetr délky si přeje jeden dolar. Začali přeměřovat od špičky, níž a níž... „Kde máte koule?” ptá se najednou prezident. „V Hanoji,” hrdě odpovídá Joe.
Hodnocení:
Banda esesáků honí partyzány. Ti se schovají k jedné babce. Esesáci doběhnou k babce a říkají: „Bábo, jsou tady partyzáni?” Babka: „Nejsou.” Esesáci: „Bábo, jestli lžeš, tak ti uřízneme obě nohy. Tak co, jsou tady partyzáni?” Babka: „Nejsou...” Esesáci babce uříznou obě nohy a odejdou. Vylezou partyzáni, koukají na babku a říkají: „Vidíte, lež má krátké nohy.”
Hodnocení:
Dva důstojníci diskutují o blbosti svých vojínů. Jeden říká: „Já ti to ukážu!” Zavolá svého vojína a říká mu: „Víte, kde je Mototechna, ne? Tady máte 20 Kč a kupte mi Forda!” Voják řekne: „Provedu!” a jde. Druhý důstojník říká: „To nic není, já mám většího blbce!” Zavolá vojína a říká: „Víte, kde bydlím? Tak se běžte podívat, zda jsem doma!” Vojín řekne: „Provedu!” a...
Hodnocení:
Na vojně probíhá představování: „Vojáci, já se jmenuji major Kotek. Pro koktavé Dušan!”
Hodnocení:
Přijde Himmler za Hitlerem a povídá mu: „Mám super film na DVD.” Hitler na to: „Jak se jmenuje?” „Lidice.” „Tak mi je vypal.”
Hodnocení:
Vojín hlásí: „Pane poručíku, v našich kasárnách je buzerant.” „Podle čeho jste to poznal?” „Někdo mi ukradl rtěnku.”
Hodnocení:
„A tihle lidé mi budou zakazovat trávit Kurdy plynem?” pomyslel si Saddám, když uviděl následky nočního náletu na Baghdád.
Hodnocení:
Na vojně: „Vojíne, jak chcete udělat zbrojní pas, když ani netrefíte zpátky z opušťáku?!”
Hodnocení:
„Přestaňte si stěžovat na chleba, vojáci,” domlouvá nastoupené rotě podplukovník. „Husité Jana Žižky by ho rádi snědli!” „To jistě,” ozve se ze zadních řad. „Tehdy byl možná čerstvý!”
Hodnocení:
Z vojenské základní služby: „Že je nepřítel po zuby ozbrojený, ještě neznamená, že na hlavě nemá žádnou zbraň.”
Hodnocení:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo:

NÁLEPKY

Vtipy

Je Vám smutno nebo jste přišli pouze za účelem zasmát se? Nic není problém na stránce Vtipy.netfun.cz!