Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
Velikonoční řidič je viditelně ve veselejší náladě a už ho zastavuje policejní hlídka. K autu přijde mladá policistka a spustí: „Tak si vystupte, pane řidiči, co ta pomlázka za volantem?” „Jé, promiňte, slečno,” usmál se řidič, „já nevěděl, že chcete taky vyšupat...”
Hodnocení:
Hra na Dědu Mráze: Ze skupiny se vylosuje Děda Mráz, ostatní si lehnou a Mráz jim běhá po zádech.
Hodnocení:
„Moje tchyně je spisovatelka,” vypráví po Novém roce Jarda, „tak jsem jí dal k Vánocům dárkový papír.”
Hodnocení:
„Není dneska náhodou Apríla?” ptá se cestující ve vlaku muže sedícího vedle něj. „Není,” odvětí spolucestující stroze. „Tak jaktože stojíme místo ve stanici Velký Osek, ve stanici Velký osel?”
Hodnocení:
Silvestr. Poletují SMSky. Od A pro B: „Hezkého Silvestra - šťastný nový rok - vše nejlepší.” B netuší, od koho to je, nicméně odpovídá: „Díky, přeju hodně chlastu, sexu a orgasmů v příštím roce.” Od A pro B: „Paní učitelko, to jsem psala já, Markétka Prošková, 3.B.”
Hodnocení:
Ve škole: „Děti, je zemská přitažlivost stále stejná?” „Ne, pane učiteli, na Silvestra je největší.”
Hodnocení:
„Letos budu celé jaro hlídat dvorek,” říká na Silvestra Karlík. „Ale proč?” diví se máma. Hoch na to: „Nechci dopadnout jako loni, kdy mi někdo hned s prvním sluncem ukradl sněhuláka!”
Hodnocení:
Paní Eva se přitulí k manželovi a přede: „Miláčku, copak mi dáš letos k Vánocům?” „Napřesrok zlaté náušnice,” povídá muž rozvážně. „A letos dvě dírky na ně!”
Hodnocení:
„Teda ten Kalianko měl krásnou smrt - na Silvestra zvednul sklenku, zvolal Na zdraví a padnul mrtvý na zem!”
Hodnocení:
„Kdy už konečně odešleš ten dárek babičce?” připomíná muži paní Konrádová. „Za chvíli jsou tu Vánoce a ještě pořád je tady!” „Do prčic!” popadne se za hlavu pan Konrád. „Ale mně se ten balík, když jsem ho nesl na poštu, zdál nějaký lehký...”
Hodnocení:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo:

NÁLEPKY

Vtipy

Je Vám smutno nebo jste přišli pouze za účelem zasmát se? Nic není problém na stránce Vtipy.netfun.cz!