Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
Čáp se jen tak prochází u jezera a najednou vidí šneka, jak si to šine ven z nedalekého lesa. „? neku,” civí na něj, „kam tak chvátáš?” A šnek na to: „Ale, do lesa přijeli berňáci, tak zdrháme. To víš, já mám barák, moje má barák, děti mají baráky - zdrháme.” Čáp neváhá a mizí taky. Jak tak utíká, potká medvěda. „Čápe,” říká brtník udiveně, „kam jdeš?” „Ale, medvěde,”...
Hodnocení:
Paní domu načapá služku, jak dává psovi velký biftek: „Marie, co to děláte?” „Paní, to je můj dobrý pomocník,” brání se služebná. „Pomáhá mi s umýváním nádobí!”
Hodnocení:
„Abys měla tučnej plat, musíš ho pořádně vykrmovat,” prozrazuje začínající kadeřnici zkušená kolegyně. „Ten plat?!” zaťuká si na čelo nová. „Ne, šéfa.”
Hodnocení:
? éf se ptá podřízeného: „Jak to, že jste mi neposlal žádný pozdrav z dovolené?” „Neměl jsem vaši adresu.” „A to jste nemohl napsat, poslal bych vám ji.” „Vida, to mě nenapadlo!”
Hodnocení:
Říká Pepa Kalianků spolupracovníkovi: „Představ si, dnes poprvé mě budík probudil!” „Jak to?” „Manželka mi ho hodila na hlavu!”
Hodnocení:
V pátek padla a Jirka Jedlička už verbuje kolegu: „Nezašel bys v sobotu na kuželky?” „Nemůžu,” zklame ho spolupracovník, „jdeme se švagrem na bowling.”
Hodnocení:
Chlápek si v půl desáté ráno čte noviny, pokuřuje a popíjí pivečko, když se ho manželka zeptá: „Ty dneska nepůjdeš do práce?” „Proboha, já myslel, že už tam jsem!”
Hodnocení:
Sekretářka jde panu řediteli udělat kávu, ale za chvíli se vrátí s nepořízenou: „? éfe, kafe došlo.” „A mně zase došla trpělivost,” zlobí se ředitel. „Máte padáka!”
Hodnocení:
Jedna z obchodních zástupkyní společnosti, která se zabývá výrobou kondomů, cestovala na reklamní akci. Spěchala letištní halou k přepážce, když se jí znenadání otevřel kufřík a desítky kondomů se rozsypaly po zemi. „To mám do práce,” vysvětlovala zvědavým přihlížejícím, zatímco nacpávala kondomy do kufříku. „Jedu na konferenci.”
Hodnocení:
Potkají se dva kamarádi, jeden sedřený a druhý odpočatý. Udřený se ptá odpočatého: „Jak to děláš, brachu, že jsi tak svěží?” „To máš jednoduchý. Zajdu k doktorovi, strčím si stovku do zadku a dostanu hned čtrnáct dní marodní.” Zamyslí se udřený a spěchá k doktorovi. Neboť je šetrný, strčí si do zadku jen padesátku a už vidí, jak si čtrnáct dní odpočine, v nejhorším případě mu bude...
Hodnocení:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo:

NÁLEPKY

Vtipy

Je Vám smutno nebo jste přišli pouze za účelem zasmát se? Nic není problém na stránce Vtipy.netfun.cz!