Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
Na krabičkách cigaret bude nápis „Ministr zdravotnictví varuje” doplněn dalším nápisem „Ministr financí děkuje”. Kolega ? těpánek doplnil třetí větu: „Vláda se raduje!”
Hodnocení:
Politici se řídí heslem Sliby - chyby. Slibují, ale raději sliby neplní, aby nechybovali.
Hodnocení:
Jak zní motto správného politika? Ranní ptáče bez lahváče vůbec nikam nedoskáče.
Hodnocení:
? pidla a Sobotka letí v letadle. ? pidla navrhne: „Vyhodím pět tisícovek z okna, ať má aspoň pět lidí radost.” „Já vyhodím deset pětistovek z okna,” přidá se Sobotka, „ať má aspoň deset lidí radost.” Nakloní se k nim pilot a povídá: „A já vyhodím vás oba, ať mají radost všichni!”
Hodnocení:
Jde politik vybrat šek, ale nemá s sebou žádný identifikační průkaz. Pokladník mu odmítá peníze vydat a odvolává se: „Včera tady byl známý boxer, který také neměl průkaz totožnosti, a musel dvakrát boxovat, než jsme mu uvěřili a vyplatili peníze.” „Já nevím, co bych vám řekl, abych vás přesvědčil,” krčí rameny politicky angažovaný klient. „Napadají mě jen samé hlouposti a...
Hodnocení:
Víte, že Česká pošta musela stáhnout sérii známek s portréty českých politiků? Lidé nevěděli, na kterou stranu mají plivnout.
Hodnocení:
Jaký je rozdíl mezi českým politikem a baterií? Baterie má alespoň jedno plus.
Hodnocení:
Sedí Sněhurka, Herkules a Quasimodo v obýváku a dohadují se, jestli to kouzelné zrcadlo Sněhurky ještě funguje. Sněhurka jde do ložnice, za chvilku se vrátí a povídá: „Ano, zrcadlo stále praví, že jsem nejkrásnější na světě!” Herkules na to: „Tak to se tedy podívám, jestli jsem ten nejsilnější!” Odejde, za chvíli je zpět: „Ano, jsem ten nejsilnější!” Quasimodo vstane a jde se podívat, jestli...
Hodnocení:
Jaký je rozdíl mezi krtkem a Klausem? Krtek hrabe od sebe a Klaus k sobě.
Hodnocení:
„Když jsem si Dášu bral, byla to Holka z porcelánu,” svěřil se v jednom rozhovoru nejmenovaný prezident. „V poslední době mi však připadá spíš jako Holka na zabití!”
Hodnocení:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo:

NÁLEPKY

Vtipy

Je Vám smutno nebo jste přišli pouze za účelem zasmát se? Nic není problém na stránce Vtipy.netfun.cz!