Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
K Novákům přijde prodavač vysavačů. Na zem vysype spoustu odpadků a říká: „Všechno, co ten vysavač nevysaje, sním.” „Tak to vám přeji dobrou chuť, od včerejška nám nejde proud.”
Hodnocení:
Reklama: „Bojíte se smrti? Navštivte naše lékařské středisko pro seniory a my vám názorně ukážeme, že umírání nebolí.”
Hodnocení:
Podnikatel přijde domů a oznamuje ženě: „Dneska u mě byli dva rusky hovořící mafiáni.” Manželka nehne ani brvou, to manžela udiví: „Ty na to nic neřekneš?” „A co bych měla říct?” opáčí paní. „Víc by mě překvapilo, kdyby k tobě přišli dva česky hovořící mafiáni.”
Hodnocení:
V prodejně motocyklů zazvoní telefon: „Dobrý den, tady pohřební služba. Prosím vás, kolik jste včera prodali těch japonských motorek?” „Deset,” odpovídá prodavač. „Aha,” zamyslí se pohřebák, „tak to se nám dvě ještě někde toulají!”
Hodnocení:
Mladá dynamická společnost hledá hackera na plný pracovní úvazek. Svůj strukturovaný životopis prosím zanechte na našem počítači STANICE1 v adresáři C:/Windows/System/Dokumenty...
Hodnocení:
Pan Novák kupuje noviny a při placení zjistí, že si zapomněl peněženku doma. Ochotný trafikant mu povídá: „Ty noviny mně můžete zaplatit i zítra.” „A co když dnes umřu?” „Jéjda, to by se také nic nestalo.”
Hodnocení:
V potravinách se prodavačka ptá zákazníka: „Jakou máte krevní skupinu?” „Proč vás to zajímá?” nechápe muž. „No, abych věděla, jestli vám můžu dát AB máslo...”
Hodnocení:
Chlápek sedí na lavičce a jí sušenky. Když odchází, zbytek tam nechá. K lavičce okamžitě nakluše bezdomovec a sušenky dojí. „Disco - to nikdy nejíš sám!”
Hodnocení:
Na ulici: „Slyšíš to? Už zase tu někde hraje autíčko Family Frost.” „Kdepak, to nejsou žádní zmrzlináři. To je znělka nového pojízdného night klubu - grupen, grupen, grupen sex...”
Hodnocení:
Koupila si boty, které měly na krabici napsáno „Pravé české boty” - a zase šmejd! Jedna byla levá.
Hodnocení:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo:

NÁLEPKY

Vtipy

Je Vám smutno nebo jste přišli pouze za účelem zasmát se? Nic není problém na stránce Vtipy.netfun.cz!