Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
„Lež má krátké nohy,” řekla babička a pořídila si chůdy.
Hodnocení:
Sedí dědek s babkou před domem a čtou noviny. Dědek povídá: „Tady píšou, že taková raketa tomahawk stojí 15 000 dolarů.” Babka na to: „Dědku, to by bylo štěstí, kdyby nám přistála na zahradě.”
Hodnocení:
Baví se dva sklerotici a jeden říká: „Ty, už jsem normálně zapomněl, jak se jmenuješ!” A druhý na to: „To nevadí, na kdy to potřebuješ vědět?”
Hodnocení:
Přijde bába k doktorovi s prostřeleným kolenem. Doktor na ni: „Co se vám to stalo?” „Ále, chtěla jsem spáchat sebevraždu.” „A proč jste se teda střelila do kolena?” „Manžel mi poradil, že se mám střelit dva cenťáky pod bradavku.”
Hodnocení:
Doktor potká v ordinaci babku a ptá se jí: „Babi, proč jste do ordinace tak dlouho nepřišla?” Babka: „Já jsem byla nemocná, pane doktore.”
Hodnocení:
Přijde mladá dívka domů a povídá matce: „V zelenině mají táákhle silné okurky,” a ukáže průměr cca 8 cm, „a táákhle dlouhé,” a ukáže asi 30 centimetrů. Dívá se na to hluchá babička a říká: „Jenom aby si tě, holka, taky vzal!”
Hodnocení:
Přijde dědeček k lékaři a povídá: „Pane doktore, já mám takový problém, už týden se nemůžu vymočit. Jdu na záchod a ani kapka.” „Tak se svlékněte a podíváme se na to.” Za okamžik: „Ale dědečku, vždyť vy na tom máte uzel!” „Ježíšmarjá, já zapomněl koupit chleba!”
Hodnocení:
„Ať se poseru, jestli to není pravda!” vykřikl na ulici děda, chytne se za zadek a rychle se opravuje: „Ne, ne - radši ať se propadnu!”
Hodnocení:
Stará paní žije na samotě a v noci k ní zavítají zloději. Protože ji probudí světlo, vydá se hledat jeho zdroj a když ty grázly spatří, vyřítí se na ně s koštětem: „Mor, cholera, neštovice, nelezte mi do světnice!” „Do prdele,” úzkostně vykřikne jeden z lumpů, „ona má snad všechny nejhorší nemoce!”
Hodnocení:
Modlitba důchodců: „Pane Bože, když jsi mi už sebral sílu, měl jsi mi sebrat i chuť!”
Hodnocení:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo:

NÁLEPKY

Vtipy

Je Vám smutno nebo jste přišli pouze za účelem zasmát se? Nic není problém na stránce Vtipy.netfun.cz!