Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
Manželka před spaním: „Co kdybys mně taky jednou řekl pár hřejivých slov?” Manžel odvětí: „Infrazářič, léto, slunce, radiátor...”
Hodnocení:
Jarda se pravidelně vracívá v povznesené náladě k ránu domů a manželce už to začíná značně vadit. Dá tedy muži ultimatum, že pokud dnes nebude do deseti doma, od zítřka má utrum, neboť bude zamčeno. Manžel se velice snaží, leč nějak to zase nevyšlo. S otevřením dveří hodiny tlučou jednu. Ráno se rozzlobená manželka ptá, v kolik že to večer přišel. „No přece v deset, jak jsi poručila.” „To...
Hodnocení:
„Moje žena je velmi skromná, nikdy mě o nic neprosí...” „Moje žena taky jen poroučí.”
Hodnocení:
„Prosím tě, Jarouši, vstávej!” budí rozrušeně manželka manžela uprostřed noci. „Co se děje?” Jarouš rozespale. „Ale, co by? Zapomněl sis vzít prášky na spaní.”
Hodnocení:
Jak se liší manželka a tlustá svině? Svině má o šest bradavek víc!
Hodnocení:
Policista vidí houpající se auto, počká, až jsou hotovi a pak zaklepe na okénko: „Budíte veřejné pohoršení, to bude pokuta.” „Ale my jsme manželé!” „To nevadí, vy to máte za 500 a manželka 2 000.” „Proč manželka tolik?” „Vás jsem přistihl poprvé, ale vaši manželku tento týden už počtvrté!”
Hodnocení:
Sotva pan Kouřil otevře dveře do bytu, ucítí ostrý zápach kouře. „Co to tu smrdí?” zeptá se udiveně manželky. „Měla jsem jenom takovou menší nehodu,” uklidňuje ho hospodyňka. „Pánev nechtěla ničím pustit, tak jsem ji umyla benzínem... a zapomněla jsem ji utřít, než jsem začala péct!”
Hodnocení:
Manžel vyčítá ženě: „Pozoruji, že pečuješ o své šaty mnohem víc než o mě!” „Ovšem, bez tebe se mohu ukázat všude, ale bez šatů ne.”
Hodnocení:
„Koupil jsem ženě kuchařku, ale nechce podle ní vařit nebo neumí číst.” „Já jsem na tom stejně - koupil jsem tchyni kufr!”
Hodnocení:
„Jestli je moje manželka bohyně,” pravil cizoložskému sousedovi pan Vodička, „tak jedině bohyně hrůzy!”
Hodnocení:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo:

NÁLEPKY

Vtipy

Je Vám smutno nebo jste přišli pouze za účelem zasmát se? Nic není problém na stránce Vtipy.netfun.cz!