Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
Jsou kosmonauti na Marsu, dívají se střídavě na sebe, na zem, na raketu, na sebe, na zem, na raketu. Po chvíli to jeden z nich nevydrží, a říká: „Co na mě tak koukáš, já tam ty klíče nezabouchl!”
Hodnocení:
„Žádní mimozemšťané neexistují,” prohlásil vědec na tiskové konferenci, a sotva vyšel na ulici, přistál na něm létající talíř.
Hodnocení:
Ufóni tajně přistáli na Zemi a po čtrnácti dnech zkoumání došli k závěru, že dominantním druhem jsou zde stroje. Rozhodli se, že na nějakém odlehlejším místě zkusí navázat kontakt. Záblesk světla a na pouštní silnici u benzinové pumpy stojí ufón. Dojde na pár metrů k jednomu stojanu a povídá vysokým, synteticky znějícím hlasem, v lámané angličtině: „Doveď mě ke svému veliteli.” Stojan...
Hodnocení:
Vyděšený kosmonaut hlásí z Měsíce: „Základno, jsou tady mimozemšťani - na chvíli jsem si položil sušenku a zmizela!” Vtom mu vpadne do řeči kolega: „Zdravíme planetu Zemi! My, zelená obluda z vesmíru, hlásíme, že ty sušenky nám moc a moc chutnali!”
Hodnocení:
„Země volá Mars!” „Tady Mars, příjem.” „Nechtěl bys mi vlétnout do pusy? Mám na tebe chuť!”
Hodnocení:
„Proč si myslíte, že jsou všichni mimozemšťané nevzdělaní?” zeptali se jednoho svérázného kosmonauta. „Protože učený s nebe nespadl.”
Hodnocení:
Kosmonaut podezřívavě sleduje delegaci mimozemšťanů na invalidních vozících. „? éfe,” hlásí do vysílačky nadřízenému, „nějak se mi to nezdá, že by tihle přicházeli v míru...”
Hodnocení:
Když NASA poslala první kosmonauty do vesmíru, zjistila, že psací pera nefungují při absenci gravitace. Vyřešením tohoto problému pověřila konzultantskou společnost. Po deseti letech a 12 milionech dolarů Američané mají pera schopná psát v jakékoliv pozici a v rozmezí teplot 0 až 300 Kelvinů. Rusové používají tužky.
Hodnocení:
Baví se dvě ufónky: „Ten Hrbprtlsmrtvlt je strašnej proutník, každej měsíc má jinou známost.” „Tý jo, to je kanec!” „A to ještě není všechno - pochází z Jupiteru!”
Hodnocení:
„Jakto, že nemám žádné svaly? Vždyť každý měsíc chodím do posilovny!” povzdechl si Venušan.
Hodnocení:
1 2 3 4
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo:

NÁLEPKY

Vtipy

Je Vám smutno nebo jste přišli pouze za účelem zasmát se? Nic není problém na stránce Vtipy.netfun.cz!