Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
Nový nájemník v domě. Na konci chodby jsou otevřené dveře, tak do nich nahlédne a vidí ženu, jak se drží za prsa a skáče ze stolu na zem. Vedle stolu sedí chlap na nočníku a drží deštník. Nový nájemník jde k výtahu, potká domovníka a ptá se ho: „Ty lidi tam vzadu..., nemám zavolat doktora?” A domovník na to: „To jsou hluchoněmí. Ona mu říká, ať skočí pro mléko, a on, že tam prší a že se na...
Hodnocení:
O půlnoci zvoní zvonek u Vonášků. „Kdo je?” „Soused.” „A co chcete, člověče, takhle pozdě v noci?” „Máte česnek?” „Nemáme!” Asi za půl hodiny zvoní zvonek znovu. „Kdo je?!” „Soused.” „A co pořád chcete?!” „Nic, nesu vám česnek.”
Hodnocení:
Potkají se po hodně dlouhé době dva spolužáci: „Hele, ty Karle, kde jsi byl posledních 15 let?” „Ale, v base.” „Prosím tě, a kvůli čemu?” „Kvůli slepicím.” „Prosím tě, vždyť kvůli slepicím se nedá 15 let?” „Ale vyhrabaly tchyni.”
Hodnocení:
Stěžuje si Karel sousedovi: „Včera jsem ztratil klíče od auta a zaboha je nemůžu najít.” Soused odvětí: „A zeptal ses vlastně toho Boha, jestli se k tomu propůjčí?”
Hodnocení:
„Co jsi dělala o víkendu, že jsi k nám ani nezašla?” vyčítá paní Vajdová sousedce, modelce. „Vystupovala jsem na molu.” „A byli ti námořníci slušní?”
Hodnocení:
„Hele, ty jsi fakt svou ženu unesl, jo?” „No jo, no, unesl.” „A její rodiče tě nepronásledovali?” „Ale jo, pronásledovali.” „Hele, a dohonili tě?” „No, bydlí u nás.”
Hodnocení:
„Jen počkej, v noci ti poškrábu auto!” vyhrožuje sousedovi pan Vokurka. „Vyhrožovat si můžeš, jak chceš... Stejně nemáš nehty!”
Hodnocení:
„Nechci nic říkat, ale máš na botách něco hnědého.” „Do prčic, to jsem musel šlápnout na krém na boty!”
Hodnocení:
Renata potká po dlouhé době svou starou kamarádku, chemičku. Její oči se zájmem spočinou na jejích dlouhých vlasech. „Co na mě tak koukáš?” diví se ta chemička. „Myslela jsem, že budeš holohlavá... Slyšela jsem totiž, že sis rozpustila vlasy!”
Hodnocení:
Ptá se sousedka Markétky: „Je maminka doma?” „Ne, není.” „A co tvůj tatínek?” „Také ne.” „A babička také není doma?” „Ta, jak teď má zlomenou nohu, tak se ještě nestihla schovat.”
Hodnocení:
1 2 3 4 5 6 7 8 9
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo:

NÁLEPKY

Vtipy

Je Vám smutno nebo jste přišli pouze za účelem zasmát se? Nic není problém na stránce Vtipy.netfun.cz!