Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
Novomanželé na svatební cestě, on v hotelu objednává pokoj na týden. Recepční se nakloní k novomanželce a povídá: „Vy se mu musíte pořádně líbit. Obyčejně u nás objednává pokoj jen na jednu noc.”
Hodnocení:
Potkají se dva kamarádi, jeden radostně sděluje, že se bude za týden ženit. „A koho si bereš?” „Lídu Jelínkovou z Berouna.” „Proboha, tu si neber, tu zná celý Beroun.” Po nějakém čase se znovu setkají. „Tak co je nového?” „No jak jsem ti říkal, oženil jsem se.” „A koho sis vzal?” „Přece tu Lídu Jelínkovou z Berouna.” „Říkal jsem ti, aby sis ji nebral, že ji zná celý Beroun.”...
Hodnocení:
Před svatbou se ptá Pepíček otce: „Existuje vůbec spolehlivý prostředek na spokojené manželství?” „Samozřejmě. Otevřená peněženka a zavřená huba!”
Hodnocení:
Jaký je rozdíl mezi hodným sousedem a hodnou sousedkou? Hodný soused ti půjčí, ale hodná sousedka ti dá.
Hodnocení:
Co řeší rčení „Jít od devíti k pěti”? Odvykání skupinovému sexu.
Hodnocení:
„Jak jsi daleko s tou dívkou, co jsi říkal, že je anděl?” „Nijak zvlášť, akorát peníze jsou v pekle!”
Hodnocení:
„Miluješ mne?” „Ano, miláčku!” „A vezmeš si mne?” „No zbláznila ses?” „Tak ze mne, pane, okamžitě slezte!”
Hodnocení:
Setkají se dva kamarádi, jeden povídá: „Jak jsi na tom se sexem?” Druhý: „? patně, vůbec se mi nechce postavit. Tuhle jsem byl na záchodě a musel jsem říct: Pojď ven, ty zbabělče, vždyť jdeš jenom čůrat!”
Hodnocení:
„Kolik máte dětí?” zeptal se úředník mladé ženy. „Sedm.” „A jak jsou staré?” „Dvanáct, jedenáct, deset, devět, osm, sedm a šest. Pak jsme si koupili televizi.”
Hodnocení:
Mladý donchuán vypráví ve společnosti, jak navazoval známost s krásnou dívkou, která se procházela po parku s ošklivým psem: „Řekl jsem jí úvodem, že mám moc rád psy.” „A jak to dopadlo?” zajímají se posluchači. Lamač dívčích srdcí svraští svou okouzlující tvář: „Prodala mi ho!”
Hodnocení:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo:

NÁLEPKY

Vtipy

Je Vám smutno nebo jste přišli pouze za účelem zasmát se? Nic není problém na stránce Vtipy.netfun.cz!