Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
Ateista rybaří na jednom skotském jezeře, když najednou jeho člun napadne lochnesská příšera. Jedna rána ocasem a chlápek i s člunem vylétl deset metrů do vzduchu. Příšera otevřela tlamu, aby ho chytla. On v úděsu zařval: „Ach, Bože, pomoz mi!” Z nebe se ozve hromový hlas: „Myslel jsem, že ve Mne nevěříš!” „Ale notak, Bože, nech toho! Před dvěma minutama jsem nevěřil ani na lochnesskou...
Hodnocení:
Mezi zájemci o komerční využití klonování nechybí Paris Hilton. „Představte si, že jsem ztratila jednu ze svých nejoblíbenějších náušnic,” vysvětluje jedna z nejbohatších dědiček na světě, „pokud ji do týdne můj speciální vyšetřovací tým nenajde, nevidím jinou možnost, než zbylou náušnici naklonovat!”
Hodnocení:
Chlubí se Pepa Kalianko: „Tak jsem byl na zábavě za Červenou Karkulku!” „A bylo to dobré?” „Vynikající, ještě nebylo ani deset a byl jsem sežranej!”
Hodnocení:
Karel Marx přišel po smrti jakožto ateista do pekla. Hned na začátku řekl čertům, že se zbytečně dřou, když tahají těžký kotel a zatápějí pod kotlem, zatímco Lucifer si jen válí šunky a užívá si. Mezi čerty vypukla nespokojenost. Lucifer volal do nebe a říká: „Pane Bože, mám tady nějakého Marxe, podněcuje mi tu vzpouru. Nechceš si ho vzít do nebe, aby tu byl pokoj?” „Dobře, já ho klidně...
Hodnocení:
Vyhrožuje manželovi věštkyně: „Řekni mi pravdu, nebo se podívám do koule!”
Hodnocení:
Jedou dvě jeptišky s biskupem v jednom vlakovém kupé, a protože si koupily stejný časopis jako biskup, luští právě stejnou křížovku. Jedna z jeptišek se ptá té druhé: „Prosím tě, Matyldo, součást těla na čtyři, začíná na pé a končí na á.” Matylda se zamyslí a prohlásí: „No, mohla by to být pata.” Biskup si rozpačitě odkašle a vzhlédne: „Sestry, nemáte s sebou náhodou gumu?”
Hodnocení:
V knihovně: „Prosím vás, kde máte nějaké knihy o sebevraždách?” „Pátý regál zleva, střední police.” „Ale tam není žádná kniha!” „Vidíte, jací jsou lidi! Půjčí si a nevrátí!”
Hodnocení:
Manžel české Miss pozve ženu k luxusnímu stolu, lehce ji políbí na tvář a praví: „Ty jsi moje rosnička.” Následuje chvíle ticha, pak už to Miss nevydrží a vtipkuje: „Co na mě tak koukáš? Ty nejsi Rosák!”
Hodnocení:
„Nesnáším zemětřesení,” řekl Rambo několika podělaným týpkům. „Tak už se ze mě přestaňte třást!”
Hodnocení:
Muž se železnou maskou - dokument mapující dosavadní kariéru amerického prezidenta G. W. Bushe.
Hodnocení:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo:

NÁLEPKY

Vtipy

Je Vám smutno nebo jste přišli pouze za účelem zasmát se? Nic není problém na stránce Vtipy.netfun.cz!