Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
Povídá si cvrček s prckem a prcek se ptá cvrčka: „Co děláš, cvrčku?” „Cvrkám! A co děláš ty, prcku?” „No, už mi to moc nejde!”
Hodnocení:
Sedí bagr na stromě a plete kakao.
Hodnocení:
Potká potápěč pod vodou růžového slona a ptá se: „Slone, kolik je hodin?” Slon vytáhne teploměr a odpoví: „Chleba s máslem.”
Hodnocení:
Sedí potápěč na stromě a ptá se paviána: „Ty, paviáne, nevíš, kolik je hodin?” Pavián vytáhne hodinky a řekne: „Chleba s máslem.”
Hodnocení:
Víte, jaký je rozdíl mezi krtkem a orlem? Orel létá strašně vysoko a krtka to sakra nezajímá!
Hodnocení:
„Kam jdeš?” „Nikam.” „Tak tos měl jít víc vlevo.”
Hodnocení:
Jde chlápek po ulici a táhne za sebou mrtvýho koně. Potká ho jinej maník a ptá se: „Hele vole, nač táhneš toho tuhýho koně?” A on odpoví: „Když mi s ním pomůžeš, tak ti to povím.” Tak ho čapnou oba a jdou dál. Takhle potkaj asi pět lidí a všichni se k nim přidaj a táhnou toho koně spolu. Když ho dotáhnou k baráku, kde majitel koně bydlí, zase se ptají a on jim řekne, ať mu ho pomůžou vynést do...
Hodnocení:
Potkal bacil bacila: „Jak se vede?” „Ale, nějak mizerně, asi jsem chytnul nějakej penicilin!”
Hodnocení:
Stěžuje si telefonní číslo: „To je život, furt mě někdo vytáčí!”
Hodnocení:
Sedí dvě prasata na komíně, kolem plave jeřáb a říká: „Čau prasata, co tu děláte?” Prasata: „Prdíme časopis.” Jeřáb: „Takže jdem do tanku?” Prasata: „Ne, ta okurka je modrá!” Jeřáb: „Takže žlutou filcku jíst nemám?” Prasata: „Haf! haf!”
Hodnocení:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo:

NÁLEPKY

Vtipy

Je Vám smutno nebo jste přišli pouze za účelem zasmát se? Nic není problém na stránce Vtipy.netfun.cz!