Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
Jak se pozná, že se na železnici stávkuje? Nijak!
Hodnocení:
Vzpomínky z Chorvatska: „Nočním tichem se ozývaly cikády, cikáni...”
Hodnocení:
Jede ženská v Trabantu a auto jí vypoví poslušnost. Stopuje tedy kolemjedoucí řidiče a zastaví jí chlápek v bavoráku. „Opravit to neumím, ale vezmu vás do vleku, jestli chcete,” nabídne jí. Žena souhlasí. „Kdybych jel moc rychle, nebo jste měla nějaký problém, tak zatrubte nebo zablikejte,” instruuje ji ještě před rozjezdem. Jedou a předjede je Mercedes. Řidiče v bavoráku to naprdne a začne ho honit....
Hodnocení:
U zaoceánského letu přijde jeden z cestujících za kapitánem: „Promiňte, ale nezdá se vám, že letíme nějak moc nízko?!” „Ne, proč myslíte?” „No, já jen že jsem z okýnka zahlédl chobotnici.”
Hodnocení:
Na lodi prosí slečny starého mořského vlka, aby jim vyprávěl nějaký vtip. Námořník: „Ale já znám jen samé sprosté.” A děvčata na to, ať tedy místo každého sprostého slova zakašle, že už si to domyslí. Námořník spustí: „Echm echm echm echm. Chrchly chrchly echm, chm echm chrchly chrchly. Chrchly chrchly echm echm... Do prdele, teď jsem to zkurvil.”
Hodnocení:
V kupé ve vlaku jede maminka s kojencem a naproti sedí cizí pán. Maminka strká klukovi do pusy ňadro, on prská a nepije. „Pepíčku, bumbej!” Kluk nebumbá. „Pepíčku, bumbej, nebo to dám tomu pánovi.” Kluk nebumbá. „Pepíčku, bumbej, nebo to dám tomu pánovi.” Po chvíli ten pán: „Sakra ženská, tak už se rozmyslete! Já jsem kvůli tomu přejel dvě stanice!”
Hodnocení:
Cestující na lodi si protírá oči a rozespalým hlasem zkonstatuje: „Dneska je ale sychravo...” „Promiňte, pane,” přistoupí k němu plavčík, „zapomněl jsem vás informovat, že se loď potápí.”
Hodnocení:
Co je vrcholem neznalosti? Nadávat v Anglii skinům česky, že jsou „idioti”.
Hodnocení:
Kdo je to chodec? Muž, který má dvě auta, ženu a dceru.
Hodnocení:
Plachetnice se i s posádkou ocitla ve vesmíru. Námořník ze strážního koše křičí: „Podívejte, Země!”
Hodnocení:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo:

NÁLEPKY

Vtipy

Je Vám smutno nebo jste přišli pouze za účelem zasmát se? Nic není problém na stránce Vtipy.netfun.cz!