Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
„Chtěla jsem se vzdělávat, ale naši mi nechtěli koupit tu nejdůležitější učební pomůcku.” „A co jsi chtěla studovat?” „Autoškolu!”
Hodnocení:
Ptá se otec syna: „Co to tam gumuješ, Pepíčku?” „Pan učitel mi říkal, abych si co nejdříve opravil tu pětku!”
Hodnocení:
Honzíček chce po Mařence, aby vylezla na strom, že jí dá 50 korun. Mařenka přiběhne domů a chlubí se mamince s padesátikorunou. Maminka říká: „Ale Mařenko, on chtěl vidět tvoje kalhotky.” Tak to Mařenka udělá ještě třikrát. Když jí maminka počtvrté řekne, že Honzíček chtěl vidět její kalhotky, Mařenka na to: „Ne, maminko, já jsem ho vypekla, já jsem si je vždycky sundala!”
Hodnocení:
Pepíček přijde domů ze školy a maminka se ho ptá, co má nového v žákovské knížce. Pepíček odpoví: „Poznámku.” „A jakou?” ptá se maminka. „Mám tam napsáno...” „S tebou je těžká řeč,” vzdychne maminka a vytrhne mu žákajdu z ruky. Uvnitř čte: „Při hodině jedl ananas.” „Pepíčku, já jsem ti žádný ananas nedávala...” „Ale maminko, to je podpis učitele!”
Hodnocení:
„Můžeš mně, babičko, vysvětlit, jak se rodí děti?” „Jistě, Jeníčku. Tatínek má semínko a maminka zahrádku.” V tom Jeníček kývne hlavou a praví: „Ano, a soused má kolík.”
Hodnocení:
„Pepíčku, nakrmil jsi rybičky?” „Ano, maminko, ale zapomněl jsem jim dát napít.”
Hodnocení:
„Pane doktor, může desetiletá holčička otěhotnět?” ptá se malý Pepíček. „Nemůže,” odpoví mu doktor. „Vyděračka!”
Hodnocení:
Pán přivede chlapce za ucho k tatínkovi a stěžuje si: „To je ale neposlušný kluk - snažil se mi štípnout peněženku!” Otec ho zpraží: „Naopak, je to poslušnej hoch - sám jsem mu to s tou peněženkou nařídil...”
Hodnocení:
Pošťačka vrátí Markovi doporučený dopis a upozorňuje ho: „Na ten dopis musíte napsat odesílatele!” „A nenapsal jsem ho snad?” „To sice ano, ale co má znamenat: Odesílatel - ten, co to odeslal?”
Hodnocení:
Pepíček přijde ze školy a v žákovské knížce má od paní učitelky napsáno: „Vypadá to, že má váš syn velké problémy s pochopením rozdílu mezi chlapci a děvčaty. Mohla byste s ním o tom promluvit?” Maminka vezme Pepíčka za ruku, odvede ho po schodech do ložnice, zavře dveře a povídá: „Pepíčku, tak nejdřív sundej moji blůzu.” Pepíček rozepne její blůzu a sundá ji. „Teď sundej moji sukni.”...
Hodnocení:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo:

NÁLEPKY

Vtipy

Je Vám smutno nebo jste přišli pouze za účelem zasmát se? Nic není problém na stránce Vtipy.netfun.cz!