Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
Přijde chlápek do hospody a zamíří si to k pultu. Vytáhne pistoli, namíří si ji na hlavu a praví: „Ty dát prachy, jinak já zastřelit.” Hospodský na něj koukne, chvíli přemýšlí a pak řekne: „Ne.” Chlápek zmáčkne spoušť a zastřelí se. Hospodský zavrtí hlavou a křikne do kuchyně: „Ty, Pepo, už jsi byl pro maso?” „Ne.” „Tak vezmi míň hovězího, jeden vůl se nám donesl až sem.”
Hodnocení:
„Mami, kde je tatínek, že už tři dny nebyl doma?” „Nevím, asi někam odjel.” „Ale daleko to nebude co?” „To nevím, proč se ptáš?” „No já jen, že nechal hlavu v mrazáku.”
Hodnocení:
Řízení letového provozu v Bostonu zachytilo zprávu: „Zde let OK 13... máme značné problé... chází nám palivo, zbývá nouzová rezerva na 10 min... jsme asi tak 2000 km od pobře... sdělte instrukce!” Řídící letového provozu si to nechá přeříkat ještě jednou, zamyslí se a pak prohlásí do mikrofonu: „Opakujte po mně: Otče náš, jenž jsi na nebesích...”
Hodnocení:
Arabská teroristická komanda oznámila, že žádný útok na ČR nechystají. Jejich analytická skupina totiž zjistila, že po likvidaci vlády, parlamentu a senátu by se naše životní úroveň zvedla na trojnásobek.
Hodnocení:
„Víš, kolik zubů má veverka?” „Ne, kolik?” „Já taky nevím, ale když jsem jí dal pěstí, vypadly jí dva!”
Hodnocení:
Co to znamená, když dva kanibalové opékají prase? Že se jejich soused zašpinil.
Hodnocení:
Sešel se kat s rozumbradou a ten povídá: „Lidi dělíme různě, na optimisty a pesimisty, na slušné a zločince, na chudé a bohaté...” Kat se překvapeně zavrtěl: „Vážně? Já je dělím jen na hlavy a trupy.”
Hodnocení:
Jak hrají kanibalové fotbal? S chutí.
Hodnocení:
Proč jsou upíři pro ženy tak vzrušující? Jsou to jediní milenci, kteří dokážou odletět oknem.
Hodnocení:
Co se stane, když se skupina malomocných vykoupe v bazénu? Vznikne masový vývar.
Hodnocení:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo:

NÁLEPKY

Vtipy

Je Vám smutno nebo jste přišli pouze za účelem zasmát se? Nic není problém na stránce Vtipy.netfun.cz!