Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
Co udělá blondýnka, když jí začne zvonit v uších? Jde otevřít.
Hodnocení:
Blondýnka si stěžuje kamarádce: „Můj přítel mě včera zneužil!” „Pane Bože,” spráskne ruce přítelkyně. „A jak se to stalo?” „Pozvala jsem ho k sobě do bytu a on se najedl, napil a potom jednoduše odešel!”
Hodnocení:
Proč blondýnky nosí krátké rukávy? Aby věděly, kde mají ohnout ruku.
Hodnocení:
Jede manžel se svou manželkou - blondýnkou v autě a jeho drahá polovička řídí. Při jízdě si stěžuje: „Já se z toho zblázním, ty lidi mě už štvou. Pořád mi lezou do cesty.” „Uklidni se, miláčku, klid,” odpoví muž. „Nevšímej si jich a sjeď z toho chodníku!”
Hodnocení:
Co udělá blondýnka, když je jí v pokoji zima? Sedne si do kouta, tam je 90 stupňů.
Hodnocení:
Blondýnka se ptá na firemním večírku svého muže, manažera: „Miláčku, která z těch ženských támhle je milenka pana náměstka?” „Ta černovláska, jak si zrovna nabírá langusty.” „A která je milenka pana ředitele?” zajímá se manželka dále. „Ta zrzka u baru, co si zrovna objednává suché Martini.” Blondýnka si je obě pečlivě prohlédne a pak spokojeně prohlásí: „Ale my máme stejně...
Hodnocení:
Dvě blondýnky přijdou ke svému autu a jedna se zděsí: „To snad ne, nechaly jsme uvnitř zabouchnuté klíčky!” Druhá blondýnka se hned začne šťourat v zámku sponkou do vlasů. Ta první se zatím snaží vypáčit protější dveře a najednou povídá: „Měly bychom si pospíšit. Začíná pršet a nechaly jsme otevřenou střechu!”
Hodnocení:
Přijde blondýnka do zahradnictví a říká prodavači: „Máte sperma?” „Co, prosím?” nevěří muž vlastním uším. „Jestli máte semena, vy nevzdělanče!”
Hodnocení:
Blondýnka psala na počítači referát do školy. Když si ho učitelka přečetla, velmi ji pochválila, ale zároveň se i podivila: „Proč vždycky píšeš rm, místo abys napsala m?” Blondýnka překvapeně zvolá: „A ono tam je na klávesnici i m? Já ho nemohla najít!”
Hodnocení:
„Zítra s tebou do kina nemůžu. Musím jít k doktorovi, má mi přebalit prst,” omlouvá se své dívce zraněný basketbalista. Krásná blondýnka se na něj udiveně podívá: „Ty nosíš na prstech plíny?”
Hodnocení:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo:

NÁLEPKY

Vtipy

Je Vám smutno nebo jste přišli pouze za účelem zasmát se? Nic není problém na stránce Vtipy.netfun.cz!