Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
Popelář křičí na mladého kolegu: „Máme za úkol odvážet všechny popelnice, ale toho Trabanta nám do auta nenarveš!”
Hodnocení:
Bezdomovec na Václaváku zdraví cizince: „Welcome to my living room!”
Hodnocení:
Víte, proč má bezdomovec mobil? Protože není doma k zastižení!
Hodnocení:
V restauraci je dáma se psem a na jejího chlupatého přítele pořád zírá takový otrhaný stařík. Vždycky se nadechne, jako by chtěl něco říct, ale nakonec si to rozmyslí a dál jenom civí. Paní už to začne obtěžovat, a tak se ho zeptá: „Potřebujete něco?” „No, ehm, já jenom, že ten váš pes má na sobě blechy...” „Ale vy chudáčku, jestli máte chuť na maso, ráda vám něco zaplatím...”
Hodnocení:
Na dveře nájemního bytu zaklepe otrhaný stařík: „Dobrej den, vy jste ráno házel do popelnice dvě láhve ironu, že ano?” „Jo, a co má být?” „Člověče, díval jste se vůbec na datum spotřeby? S kamarádem jsme se málem otrávili, ty lahve byly přes tři roky prošlé!”
Hodnocení:
Bezdomovec má dva koně. Jeden je bílý a druhý černý, pořád si je plete. Jeden den si vezme metr, změří si je a vykřikne: „Jééé, tady tenhle je o dva centimetry vyšší!”
Hodnocení:
Potkali se dva žebráci. Jeden z nich si vydělal za krátkou dobu tisíc korun. „Copak jsi těm lidem říkal, že tě tak obdarovávali?” „Že mi umřela žena!”
Hodnocení:
Rozhovor dvou bezdomovců, kteří si překáží: „Hnise, hnise!” „Hnuse, hnuse!”
Hodnocení:
Probudí se ráno bezdomovec a hystericky ječí: „Kde mám nohy?! Kdo mi je uřezal?!” „Uklidni se,” povídá mu kolega, „uvízl jsi jenom v popelnici.”
Hodnocení:
Popelářský vůz zastavuje před popelnicemi. Tu z jedné vyletí bezdomovec a rozzlobeně křičí: „Ticho, vypněte ten motor - v tom vrčení se nedá spát!”
Hodnocení:
1 2 3 4 5 6 7 8 9
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo:

NÁLEPKY

Vtipy

Je Vám smutno nebo jste přišli pouze za účelem zasmát se? Nic není problém na stránce Vtipy.netfun.cz!