Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
Víte, proč má bezdomovec mobil? Protože není doma k zastižení!
Hodnocení:
V restauraci je dáma se psem a na jejího chlupatého přítele pořád zírá takový otrhaný stařík. Vždycky se nadechne, jako by chtěl něco říct, ale nakonec si to rozmyslí a dál jenom civí. Paní už to začne obtěžovat, a tak se ho zeptá: „Potřebujete něco?” „No, ehm, já jenom, že ten váš pes má na sobě blechy...” „Ale vy chudáčku, jestli máte chuť na maso, ráda vám něco zaplatím...”
Hodnocení:
Na dveře nájemního bytu zaklepe otrhaný stařík: „Dobrej den, vy jste ráno házel do popelnice dvě láhve ironu, že ano?” „Jo, a co má být?” „Člověče, díval jste se vůbec na datum spotřeby? S kamarádem jsme se málem otrávili, ty lahve byly přes tři roky prošlé!”
Hodnocení:
„Kdysi jsem ze soucitu zaměstnal jednoho bezdomovce,” vypráví majitel dnes již vážené spediční firmy, „nikdy byste nevěřili, co může udělat s takovým člověkem zisk zaměstnání. Do práce chodil vždy upraven, že by si z něho kolegové měli vzít příklad a za volantem se činil, radost pohledět...” „A copak ten člověk dělá dnes?” zajímá se známý. „Upřímně řečeno, ani nevím,”...
Hodnocení:
Bezdomovec na Václaváku zdraví cizince: „Welcome to my living room!”
Hodnocení:
„Víš, kam by se měli přihlásit bezdomovci?” „Ne, kam?” „Na Ironmana.”
Hodnocení:
Jaký je rozdíl mezi bezdomovcem a sebevrahem? Žádný, oba skončili na ulici.
Hodnocení:
Přijde bezdomovec k pískovišti, kde si právě hrají děti a zeptá se jednoho hocha: „Nemáš korunu?” Dítě sáhne do kapsy a vyndá 50 haléřů. Bezdomovec si je vezme a říká: „To nevadí, já to rozměním.”
Hodnocení:
Zemřel bezdomovec a jeho syn, rovněž bezdomovec zdědil korunu českou.
Hodnocení:
Vzkaz bezdomovcům: Skládka není místo, kam složit hlavu!
Hodnocení:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo:

Vtipy

Je Vám smutno nebo jste přišli pouze za účelem zasmát se? Nic není problém na stránce Vtipy.netfun.cz!