Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
Toužím po tobě tak jako hvězdy, které touží spatřit alespoň jednou polední slunce! Jsi ta nejcennější věc, kterou nosím v srdci!
Hodnocení:
Žiju jen pro TEBE... mé srdce bije jen pro TEBE... celý můj život patří jen TOBĚ... i všechna má láska patří jen TOBĚ!
Hodnocení:
Chtěl bych tě hladit ve vlasech, chtěl bych cítit teplo tvýho těla. Chtěl bych tě obejmout, chtěl bych, abys mě milovala, protože já tě miluju strašně moc.
Hodnocení:
Očíčka jako hvězdičky, uvnitř nich plamínek maličký, silou však žhne nesmírnou, nemyslím už na jinou. Miluji jenom a jenom Tebe.
Hodnocení:
Jsi nejhezčí holka na tomhle světě, jsi jako růžička, co na zahradě kvete. Máš v očích jiskřičky a vlasy hnědé, vaříš supr kafe, to málokterá svede. Jsi děvče moc prima, vzpomínám na Tebe, jsi moje Sluníčko, co září pro mě z nebe!
Hodnocení:
Chtěla bych, aby ses zamiloval, abys úplně ztratil hlavu. Miloval jenom ji a toužil být jenom s ní. Abys ji nikdy neopustil a nikdy jí neublížil. Ze všeho nejvíc si ale přeju, abych JÁ byla ONA.
Hodnocení:
Chybí mi Tvoje přítomnost, Tvé polibky, Tvůj dech, chybí mi Tvoje osobnost, srdce mám jak rozpálený plech, nemá koho hřát! Pořád mi chybí Tvé ruce i oči, proč není jen láska na světě, proč je i bolest?
Hodnocení:
Život je příliš krátký, než abychom se hádali, udobřeme se tedy a buďme přátelé.
Hodnocení:
Ty moje sluníčko, moje krásná hvězdičko, moje voňavoučká kytičko, moje velký štěstíčko, jsi moje všecičko, moje malá holčičko.
Hodnocení:
Ty jsi moje všecičko, jsi moje sluníčko a nebe a já chci jenom Tebe. Miluji Tě, moje milé zlatíčko. Tvůj brouček.
Hodnocení:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo:

NÁLEPKY

Vtipy

Je Vám smutno nebo jste přišli pouze za účelem zasmát se? Nic není problém na stránce Vtipy.netfun.cz!