Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
Až se mě jednou zeptáš, jestli mám radši Tebe, nebo život, já Ti odpovím, že svůj život. A ty odejdeš, aniž bys věděl, že můj život jsi Ty...
Hodnocení:
Prosila jsem boha o stromek a objevila jsem les! Prosila jsem boha o vodu a objevila jsem oceán! Prosila jsem boha o lásku a objevila jsem Tebe, miláčku!
Hodnocení:
Váš mobilní telefon je pravděpodobně napaden virem, doporučujeme natrvalo připojit 10 MB paměťovou kartu s programem STOPAIDS.
Hodnocení:
Jak krásný je den s Tebou, když milujeme se oba, snad se zase vrátí, ty chvíle lásky a milování, jen ať se nám neztratí. Milovat přece znamená žít, žít a neublížit...
Hodnocení:
Pusíčku, krásně se vyhajej a nech si zdát ty nejnádhernější sníčky. O Tobě, o mně, o nás.
Hodnocení:
Někdo se Vám naboural do mobilního přístroje, proto bylo Vaše číslo deaktivováno. Až se zjistí, kdo to udělal, zajděte k Vašemu prodejci a telefon reklamujte. Nyní, prosím, nefunkční přístroj vypněte.
Hodnocení:
Slzy v očích budu mít, když o nás dvou budu snít. Zůstaň se mnou alespoň jednou, než usnu a vejdu do krásného snu. Pak mi polibek něžný a lehký dej, a já Ti odpovím: Tak se měj!
Hodnocení:
Strašně jsi mě rozhněvala. Nebýt při mně, zrovna když jsem Tě tolik potřeboval, to Ti neprojde. Nenapíšu s Tebou už ani řádek. Zlomím Tě vejpůl... ty škaredá propisko!
Hodnocení:
Tvé hříchy Ti budeme předčítat ve směnách, neúnavně a věčně! Ten soupis nikdy neskončí.
Hodnocení:
Chceš-li míti prdel zdravou, utírej ji čerstvou travou.
Hodnocení:
1 2 3 4
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo:

NÁLEPKY

Vtipy

Je Vám smutno nebo jste přišli pouze za účelem zasmát se? Nic není problém na stránce Vtipy.netfun.cz!