Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
Když ráno padnou kapky rosy a mráčky se začnou vzdalovat, to chci líbat Tvé hebké rty a chci se s tebou milovat... Když z nebe vločka spadne a ochladí tě, má láska nikdy neuvadne, miluji Tě!
Hodnocení:
Ahoj myšáčku, moc mi chybíš, strašně si přeju, aby jsi byl jen můj. Moc Tě miluju, snad to víš...
Hodnocení:
Proč mi nevěříš? Milovala jsem tě (a miluji pořád) jako nikoho předtím, s tebou jsem létávala do nebe, a teď jsem spadla až na dno. Ten pocit, že jsem sama, tak strašně bolí, nespím, nemyslím... v očích stále slzy mám a na chvíle s tebou vzpomínám.
Hodnocení:
Proč ráda tě mám a ty mě jen pořád proklínáš? Proč na tebe neustále myslím, proč tě v mysli mám? Proč chci být stále s tebou, ale ty nemáš na mě nikdy čas?
Hodnocení:
Miláčku můj jediný, pěkně se mi vyspinkej a ráno mi hned zavolej. Papa, tvoje broučinka.
Hodnocení:
Bohužel Vám musíme oznámit, že jsme zjistili, že důsledkem toho, že strašně smrdíte, nebudete mít signál na Vašem mobilu, pokud ho máte za opaskem, v kapse u kalhot, o trenýrkách nemluvě. Signál máte pravděpodobně pouze na hlavě, ale asi jen cca 20 %. Takže pokud chcete mít signál, umyjte se, vy prase! Operátor.
Hodnocení:
Chybí mi Tvé objetí, chybí mi Tvá krásná slova. V očích mám slzy dojetí, chci být s Tebou zas a znova. Chybí mi Tvé políbení, chybí mi Tvůj výraz tváře, nad které na světě není, sluníčko, jsi mého srdce záře.
Hodnocení:
Černé mraky letí dál a dál, co mé srdce milovalo, krutý osud vzal!
Hodnocení:
Opilý láskou k Tobě vyťukávám esemes, oslav se mnou Valentýna, chci Tě vidět ještě dnes.
Hodnocení:
Víte, že podle nové studie lze poznat podle zabarvení hlasu, jaká je vaše postava? A soudě podle vašeho hlasu se vyrovnáte váze slona.
Hodnocení:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo:

NÁLEPKY

Vtipy

Je Vám smutno nebo jste přišli pouze za účelem zasmát se? Nic není problém na stránce Vtipy.netfun.cz!