Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
Jsi odporný podvodník a lhář, jsi ješitný, protože každou máš. Byl jsi to nejdražší, co jsem kdy měla, každá holka mi tě záviděla. Teď jsi to nejhorší, co na světě znám, nenávidím tě a můžeš si za to SÁM!
Hodnocení:
Ptají se mě všechny stěny, všechny stěny v domě, zda Tvé srdce opravdu bije jenom pro mě. Tuhle starost v sobě nosím, tak mi něco napiš prosím.
Hodnocení:
Miluji tě strašně moc. Miluji tě celou noc. Miluji tě celý den. Máš nejhezčí úsměv ze všech žen. Miluji tvé sladké vlasy. Co si o mně myslíš asi? Miluji tvé lesklé oči, v nichž se svět pořád točí.
Hodnocení:
Zklamals mě, ublížils mi, pošlapals mě, sebrals mi všechno, moje srdce, mé city, mou hrdost, mé já... Já plazila se po kolenou, prosila, plakala, trpěla... Já, ta hrdá a zpupná! Jen já... Ty ses mi jen smál, marné naděje dávals mi... A já tě milovala. A stále miluji... ale ty se to nesmíš dozvědět.
Hodnocení:
Chci být sluníčkem a dotýkat se tvé tváře, chci být tmou a hladit tě tam, kde nedosáhne jeho záře. Miluji tě!
Hodnocení:
Má lásko, ty jsi důvod pro mé štěstí, ty jsi důvod pro mé hluboké a opravdové pocity, ty jsi důvod pro mé vzrušení, ty jsi důvod pro mou opravdovou lásku.
Hodnocení:
Už ani snad nevím co dělat, co zachraňovat. Mráčky se nad mým životem objevily - jako by pohltily vše, o čem jsme snili...
Hodnocení:
Hádej, kdo má nejhezčí úsměv na světě? :-) Hádej, kdo má na světě nejkrásnější očíčka? :-) Hádej, kdo líbá ze všech nejkrásněji? :-) Neříkej mi, žes to ještě neuhodla... Tak poslední nápověda... Hádej, koho nekonečně miluji? :-)
Hodnocení:
Jdu spát, očka se mi klíží a mé myšlenky k tobě míří, celý večer jsem tu byl, že tě přes internet políbím, s tebou dobře mi je, tak nezapomeň na mě, věrná mi buď a napiš SMS a zítra pojď lehnout na mou hruď. Krásné sny.
Hodnocení:
V zajetí velkého smutku ocitla se má duše a jen ty bys ji mohl zbavit ledového krunýře, který ji sevřel. Je mi tak děsivě smutno a ty jsi tak daleko. Jsi slunce, které potřebuji k životu, tak už mne nenechávej čekat.
Hodnocení:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo:

NÁLEPKY

Vtipy

Je Vám smutno nebo jste přišli pouze za účelem zasmát se? Nic není problém na stránce Vtipy.netfun.cz!