Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
Když zavřu oči, vidím Tě před sebou, když je otevřu, nejsi tu. Miláčku, rychle se mi zase objev, jinak budu chodit se zavřenýma očima. Miluji Tě!
Hodnocení:
Jsi můj brouček, nádhernej miláček, jsi můj Medvídek, překrásnej andílek, jsi moje pusinka, překrásná květinka. Přeji Ti tím dobrou noc!
Hodnocení:
Jestli hledáš muže, který je: milý, hodný, hezký, chytrý - zajdi si do KINA!
Hodnocení:
Už spinkáš, andílku? Já se snažím usnout, ale nejde to, stále na Tebe musím myslet, na Tvé sladké polibky, vášnivá objetí, na ty krásné chvíle, kdy jsme spolu jen Ty a já! Miluju Tě a už se nemůžu dočkat, až Tě opět uvidím... Posílám Ti pusinku na ty Tvý slaďoučký rtíky :o*
Hodnocení:
Dnešní slůvko je MILÁČKU – stovky ukrytých polibků, promilovaných večerů pod mihotavými světýlky svíček. Slůvko zrozené přímo uprostřed zamilovaného srdce.
Hodnocení:
Chtěla bych být u Tebe v pelíšku a jemně Tě líbat na bříšku. Tvé tělo by mě pěkně hřálo a pak si se mnou něžně hrálo. Už nechci o Tobě jen snívat, chci se na Tebe před spaním dívat.
Hodnocení:
Dřív, než vyjde sluníčko, chci Ti popřát, zlatíčko, aby Tvůj den krásný byl, aby celý se Ti vydařil. Přeji Ti krásné ránko, jako z pohádky, aby se Ti krásně vstávalo a den jsi měla plný lásky...
Hodnocení:
Když vykouknu z okna ven, tak vidím kontejner a v něm - Tvoji tvář!
Hodnocení:
Je mi smutno bez Tebe, slza skví se v řase mé a srdce tiše ptá se: Kdy se zase sejdeme? Miluju Tě, lásko!
Hodnocení:
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo:

NÁLEPKY

Vtipy

Je Vám smutno nebo jste přišli pouze za účelem zasmát se? Nic není problém na stránce Vtipy.netfun.cz!