Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
Až budete zvedat skleničku, nezapomeňte - zapomeňte na klíčky od auta. ? ťastný Nový rok přeje Policie ČR.
Hodnocení:
Bzzzz! Bzzzz! Jsem tady... Nový rok
Hodnocení:
Až večerní vánek bude vát, bude v něm polibek, co toužím Ti dát. Až ten vánek narazí na Tvá ústa, doufám, že u Tebe budu moci navždy zůstat!
Hodnocení:
Sedím na zemi, o Tobě zdá se mi - o čase společně stráveném, o hoře fernetů společně vypité, o Tvém výrazu pobaveném, o lásce společně prožité. Vrať se.
Hodnocení:
Kéž představy se splní, jen jedno skromné mám přání - být s duší toho druhého spřízněná, neboť jsem jeho kouzlem zmámená. Lehce se poddat představám, jen o Tobě si zdát nechávám... Jseš můj svět, lásko!
Hodnocení:
Vstávej, broučku, už je ráno! Sluníčko již dávno vstalo, zlaté vlásky si rozčesalo, teplým paprskem Tě pošimralo. A v tomhle teplém poblouznění posílám Ti políbení. Miluju Tě!
Hodnocení:
Na krajinu padá soumrak, rychle končí den, zasněně se dívám do oblak, chci být s Tebou jen.
Hodnocení:
Vážený zákazníku, byl jste náhodně vybrán počítačem. Vyčerpejte si, prosím, Váš kredit, telefon Vám bude zablokován a Vaše SIM karta zrušena. Přejeme Vám hezký den. Operátor.
Hodnocení:
Přiletěl k nám Ježíšek, měl poblitej kožíšek, místo dárků odpadky, chce zůstat i na svátky... Nalitej jak mraky, pošlu Ti ho taky!
Hodnocení:
Vážený uživateli, Váš mobilní telefon byl vydražen v internetové aukci za 10 000 Kč. Peníze budou použity na dobročinné účely. Prosíme, abyste urychleně navštívil Vaši značkovou prodejnu. Váš operátor.
Hodnocení:
1 2
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo:

NÁLEPKY

Vtipy

Je Vám smutno nebo jste přišli pouze za účelem zasmát se? Nic není problém na stránce Vtipy.netfun.cz!