Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
Proč jsi mi tolik ublížil? Proč? Proč já ti tolikrát věřila a odpustila? Proč? Proč já tě stále tolik miluji? Proč...
Hodnocení:
Jsem měsíček a dívám se na Tebe do pelíšku. Hvězdičky jsou mé polibky, kterými Tě budu celou noc zahrnovat. Tak už spinkej. Posílám první hvězdičku...
Hodnocení:
Chtěl bych s Tebou utíkat do neznáma, proplétat se kapkami deště, chtěl bych volat: Lásko, líbej mě ještě! Chtěl bych s Tebou snít s očima zavřenýma a když je otevřu, vidět jen tvou tvář.
Hodnocení:
Na apríla legraci přejem, paní domácí.
Hodnocení:
Jen jedny oči znám, jsou hnědé jako čokoláda, a jen Tebe mám strašně moc ráda!
Hodnocení:
Ťal jsi do živého, moje duše umírá, bez Tebe, miláčku, můj život skomírá. Však ještě máš šanci mou zkázu zvrátit, pokud se ke mně budeš chtít vrátit.
Hodnocení:
Ahojky miláčku! Doufám, že ještě nespinkáš! Nejradši bych zalezl k Tobě do vyhřátého pelíšku a mazlil se s Tebou. Ani nevíš, jak jsem šťastný, když můžu být s Tebou. Každá minuta, co nejsme spolu, mě moc trápí! Doufám, že budeme navždycky spolu! Chtěl bych usínat vedle Tebe a ráno se probouzet v Tvém objetí! Tak se mi vyspinkej do růžovoučka a ať se Ti zdají ty nejsladší a nejkrásnější...
Hodnocení:
Jseš trapnej jak sáňky v létě.
Hodnocení:
Miláčku, čekám na Tebe v postýlce, ale dneska asi marně, viď? Čím jsme spolu více, tím víc trpím, když pak musím být sám. Moc mi chybíš, miláčku. Miluju Tě! Dobrou noc, koťátko.
Hodnocení:
Měsíc je prý strážcem zamilovaných, ať tedy hlídá Tvůj klidný spánek a hvězdičky ať Ti snesou ty nejsladší sny o nás dvou. Vyspinkej se do růžova. Sladké sny.
Hodnocení:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo:

NÁLEPKY

Vtipy

Je Vám smutno nebo jste přišli pouze za účelem zasmát se? Nic není problém na stránce Vtipy.netfun.cz!