Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
Zas Tě budím, lásko sladká, nový den nám otevřel svá vrátka. Tak už sundej košilku a přijdi za mnou na chvilku. Snad nejsi moc utahaná, když courala jsi celou noc ve snech mých, až do rána. Půjdem spolu do parku, koupíme si polárku, sedneme si na lavičku... a budem šeptat o srdíčku. Hezký den.
Hodnocení:
Zlatíčko, miluju tě moc, proč nepochopíš tu zlost, co v srdci mám, když na druhou se podíváš...
Hodnocení:
Lásko má nejkrásnější, pod oblohou nejjasnější, já chci Ti lásku vyznávat, svá ústa a srdce Ti darovat. Jsi můj, já jsem Tvá, snad nám to štěstí Pán Bůh zachová.
Hodnocení:
Krásné ráno, princezno. Jsi krásná a nevinná, jsi jak měsíční květina, když k ránu usíná. Jsi královna, jsi spanilá. Jsi pro mne slunce svit, dokážeš jako on pohladit. A duši potěšit, stejně jako při úsvitu dokáže potěšit zavité poupátko. Jsi krásná a nevinná... Miluji Tě.
Hodnocení:
Chybí mi Tvá společnost, chybí mi Tvé pohlazení, chybí mi Tvůj hlas, chybí mi Tvé ruce v mých, chybí mi Tvůj smích, chybíš mi celá - a já se ptám proč? Miluju Tě.
Hodnocení:
Nejdůležitější věci by měl člověk nosit stále při sobě. Teď ale nevím, jak tě narvu do batůžku.
Hodnocení:
Miluji muže, co se koupou každý den, ale proboha, miláčku, už si taky vyměň vodu!
Hodnocení:
Krásné ráno, krásný den, líbám Tě a přeji pohodu jen. Kdybys snad zjistil, že smutek v srdci máš, na tomto čísle vždy najdeš můj hlas.
Hodnocení:
Miláčku, přeji Ti dobré raníčko, a proto Ti posílám psaníčko. Chtěl bych být s Tebou v postýlce a do nekonečna mazlit se. Chtěl bych se s Tebou milovat, mohlo by se i něco stát, protože děti mám strašně móóóc rád. Dobré raníčko Ti přeje ten, který Tě tolik miluje.
Hodnocení:
Pod oblohou z hedvábí, měsíc hvězdy přivábí, sluníčko šlo dávno spát, chci ti taky něco přát... Protože jsi pro mě vším, že miluju Tě, dávno vím, myslím, že tě láskou sním.
Hodnocení:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo:

NÁLEPKY

Vtipy

Je Vám smutno nebo jste přišli pouze za účelem zasmát se? Nic není problém na stránce Vtipy.netfun.cz!