Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
Včera jsem Tě zoufale hledal, chtěl jsem Tě cítit na svém těle, nakonec jsem musel usnout bez Tebe... Kde jsi, ty zatracené pyžamo?
Hodnocení:
Jeden milionář na Tebe myslel v poslední vůli... mám Tě pozdravovat!
Hodnocení:
Máš rád mé pevné vyvýšeniny, pevné ale krásně oblé tvary, rád se mě dotýkáš, rád na mě mluvíš... Tvůj mobilní telefon.
Hodnocení:
Sevři dlaně do pěstí a braň s nimy své radosti. Použij k tomu své moudrosti a zahoď za hlavu své starosti. Spolu to všechno překonáme, protože se rádi máme. A když mě budeš v srdci mít, tak věř, že se za Tebe budu i bít...
Hodnocení:
Tak krásná je Tvá hebká tvář, ve snu ji vídám jako zář. Tak bolestná a krásná je, jak anděl vzlétá do ráje!
Hodnocení:
Bílá clona nebe - zem, sníh se valí ze všech stran, já tu jen pro Tebe jsem, stále Tě v myšlenkách mám.
Hodnocení:
Lásko moje jediná! Strašně moc se mi stýská! Hned, jak se spolu rozloučíme, pořád a pořád myslím na jednu osobu, kterou strašně moc miluju. Nevíš, kdo by to asi mohl být? Víš, viď! Jsi to Ty, broučínku! Moc Tě miluju. Pa pa.
Hodnocení:
Miluji místo, kde jsme se potkali. Miluji den a hodinu, kdy jsme se potkali. Miluji vše kolem Tebe. Ale hlavně miluji jen a jen Tebe...
Hodnocení:
Chtěla bych z Tebe udělat nejšťastnějšího člověka na téhle planetě, ale bohužel to nejde, nejvíc štěstí mám totiž já, protože mě miluje někdo tak výjimečný, jako jsi Ty :o) A to jsem myslela vážně, lásko... Miluju Tě a budu Tě milovat navždycky.
Hodnocení:
Kdo Tě pohladí po tváři, když se Ti stýská? Kdo Tě utěší, když se trápíš? Je to slza, která se narodila ve Tvých krásných očích, stéká po Tvé tváři, aby umřela na Tvých něžných rtech.
Hodnocení:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo:

NÁLEPKY

Vtipy

Je Vám smutno nebo jste přišli pouze za účelem zasmát se? Nic není problém na stránce Vtipy.netfun.cz!