Řadit podle:
Řadit jak:
Počet:
Nabídka
V případě sexuálního napětí, erotické abstinence a veliké chuti se milovat, kontaktujte odesílatele této SMS!
Hodnocení:
Koukám se na nebe, vím, že tam někde jsi, tuhle SMS píšu jenom pro tebe z lásky největší! Je snadné říct Mám tě rád, to umí každé dítě, ale říct Miluji tě může jen ten, kdo lásku pozná jako já. Dobrou noc, miláčku.
Hodnocení:
Chci Tě líbat, chci Tě hladit, chci Tě objímat, chci vedle Tebe každou noc usínat. Nebudu to zdržovat, pojď se prosím milovat!
Hodnocení:
Ahojky můj miláčku, posílám ti zprávičku. Stýská se mi po tvým hlásku a těším se na tvou lásku. ? íleně tě miluju a srdíčka si maluju. Patří tobě, zlatíčko, každé malé štěstíčko!
Hodnocení:
Miláčku můj jediný, spát už půjdu za chvíli. A tak přeji krásné sny, dobrou noc a sladce spi.
Hodnocení:
Miluji Tě víc, miluji Tě, i když spíš. Miluji Tě ve dne, v noci, chybí mi Tvé obejmutí. Přeji Ti tím krásné spaní, ať máš sladké snění. Posílám Ti moc obejmutí a velké políbení.
Hodnocení:
Kukuku kukuku kukuku kukuku kuku kukuku kukuku kukuku kuku... Co koukáš, kuká ti mobil!
Hodnocení:
Posílám Ti jednu fakt hnusnou SMSku, protože si ji zasloužíš. Polepši se a na oplátku pošli nějakou pěknou . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . To je ale zas**** zpráva, co? :)
Hodnocení:
Jsi krásná jako luční kvítí, na něž po ránu slunce svítí. A jsi nádherná jako rudá růže, po které kapka rosy stéci může. Chci být tou krůpějí vody, jež růži uschnout nenechá, změnit se v moře či oceán, který ji svěží navždy zanechá. Být oporou, která růži podpoří a pomůže, když silný vítr a déšť zlomit ji může. Chci být jen tvůj!
Hodnocení:
Když ses mi podíval do očí, myslela jsem si, že proti mě jde láska. Ale ty sis se mnou jen hrál a nechal mě do tebe se zamilovat. Teď se jen hvězd ptám, proč, proč muselo se to stát?
Hodnocení:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:

Heslo:

Vtipy

Je Vám smutno nebo jste přišli pouze za účelem zasmát se? Nic není problém na stránce Vtipy.netfun.cz!